Products

 

 

Güneşte Kurutulmuş Domates


Ege Güneşi sofralarınızda…

 

Zamanı sıkıştırıp Ege Güneşini sofralarınıza getiriyoruz. Her biri kendi alanında deneyimli ve profesyonel Ar-Ge Ve Kalite Güvence ekiplerimizle en uygun şartlarda en kaliteli ürünü üretiyoruz. Özenle seçilmiş domatesler anlaşmalı yetiştiricilerimiz tarafından, tohumdan hasata kadar Ar-ge ve KG ekiplerinin kontrolü altında yetiştirilir. Domatesler tam olarak olgunlaştıklarında, Ege bölgesinin her bir köşesine yayılmış güneşte kurutmanın yapıldığı kurutma istasyonlarımıza getirilir ve güneşte kurutma işlemi gerçekleştirilir.


A.V.O.D A.Ş. aylık 200 Tonluk son ürün işleme kapasitesiyle domatesi hem yetiştirir, hem kurutur hem de işler.
Güneşte kurutulmuş domates, yarım, şerit, küp (3x3 mm'den 12x12 mm'ye kadar değişen ölçülerde), 6 kesim ve 4 kesim olarak sınıflandırılır. Tüm bu çeşitler marine edilerek ve tekrar nem kazandırılarak tüketime uygun formata getirilir. Bu sınıflandırmanın haricinde güneşte kurutulmuş domates granül ve un şeklinde de üretilir.


Kurutulmuş Domates çeşitlerimizle, makarnadan salataya, ekmekten pizzaya kadar artık sofralarınız daha renkli ve cazip. Kuru ve tüketime hazır ürünlerimizle size en idealini sunuyoruz. Yılların birikiminin verdiği gurur ve övünçle ne istediğinizi bilerek, bunun ışığında sizin için en iyi ve kaliteli ürünü üretiyoruz.


 

Fırında yarı kurutulmuş Domates

 


Taze domatesin dayanılmaz doğallığı…


Fırında Yarı Kurutulmuş Domates sektöründe Ege bölgesinin dominant figür olduğunu düşündüğümüzde sayılı ülke ve üretici karşımıza çıkmaktadır. Firmaların bu kısır döngü içersinde istediklerinin karşılığını almaları oldukça güç olmakla beraber, AVOD A.Ş. bunu sizin için mümkün kılıyor. İsteklerinizi anlayarak size en uygun ve ideal ürünleri üretiyoruz. Çeşitli varyasyonlarda Yarı Kurutulmuş Domateslerimiz dünyanın birçok yerinde, tüketicilerin sofrasını süslemektedir.

 

İster dökme olarak endüstriyel tüketim için isterse food service ve perakende kullanıma uygun olarak çeşitli ürün özelliklerine sahip üretim yapmaktayız.


Fırında yarı kurutulmuş domates segmenti A.V.O.D. A.ş.’nin amiral gemisini oluşturmaktadır. Tarlada yetiştirilen üründen, son ürünlerin dünya pazarlarına ulaşmasına kadar olan süreç üzerinde bir göz gezdirirsek AVOD A.Ş.’nin gücü açıkça ortaya çıkmaktadır. Sürekli inovasyonu temel alan firmamız için gerçekleştirilen ilk yenilik fabrikadaki üretim sisteminin HACCP kurallarına göre şekil değiştirmesidir. Bu değişikle beraber müşterilerimizle ilişkilerimiz daha uyumlu bir boyuta ulaşmıştır.


Çok kısa bir süre içersinde AVOD A.Ş. Türkiye’de Fırında Yarı Kurutulmuş Domates üreten tek firma olmuştur. Bugün de yüksek üretim kapasitesi ile konusunda liderdir.


Müşteri talepleri doğrultusunda üretim koşulları; 100g stand-up pouchtan, 10kg dökme poşete kadar birçok şekilde üretim çeşitlendirilir. Yağ ve baharatlarla marine edilen domates çeşitli ambalaj türleri ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır.


 

 

 

Soslar ve Bruchettalar

 

 

 

Mutfağınızın baş aktörleri

 

6 ayrı sos çeşidimizle ve hali hazırda süren Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda A.V.O.D. A.Ş bu sınıfta da faaliyet göstermektedir.

 

Food service sektörünün temel sorunlarından olan kaliteli ürün niteliklerine uygun ve hedef odaklı sos üretimi ile müşterilerimiz taleplerini karşılamaktayız.

 

A.V.O.D. A.Ş, Bruschetta çeşitleri ve enginar salatası ile mutfağımızı renklendiren en önemli aktörlerden olan aperatif segmentinde, son ürün odaklı makarna, pizza sosu ve sofranızda istediğiniz şekilde kullanma özgürlüğüne sahip olduğunuz doğranmış domates sosu çeşitlerimizle food service ve retail müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fermente Sebzeler ve Közlenmiş Ürünler

 

Geleneksel tatlar sofralarınızda!

 

Enginar kalbinden yunan biberine, Pepperoncini’den kiraz biberine kadar geniş bir ürün spektrumuna sahip bu segmentte yine öncelikli amacımız siz müşterilerimizin taleplerini kusursuz ve tam olarak karşılamaktır.

 

Food service ve retail ürün piyasasının öncelikli ve önemli kalemlerinden olan fermente sebze grubu, Ür-Ge ve Ar-ge çalışmalarımızın ciddiyeti ve profesyonelliği paralelinde ürün skalamız gün geçtikçe büyümektedir.

 

A10 tenekeden, 210cc kavanoz’a kadar birçok değişik boyut ve özellikte ambalaj ile beklentilerinizi karşılamaktayız.

 

 

 

Közlenmiş Sebze! Gurmelerin sevgilisi…

 

 

Bu ürün segmenti günümüzde artan bir ivmeyle Catering sektörü, oteller ve restoranlar tarafından talep edilmektedir.


A.V.O.D. A.Ş bu segment ürünleri bir adım ileri taşımıştır. Köz patlıcan, kabak, biber, enginar ve közlenmiş patlıcan püresi ile sofralarınızın yardımcı aktörleri artık hedef ürününüzü daha cazip hale getirecek.
Bu ürün segmenti, Catering şirketleri ve restoranlar için taze sebze tüketimi ve herhangi bir işleme gerek duyulmaması açısından oldukça uygundur.


Aperatif olarak tüketilebildiği gibi aynı zamanda salatalarda da kullanılabilir. Ayrıca et ve balık yemeklerinin yanında garnitür olarak da kullanılabilir.